Oznamy

PŘESUN!!! ZAREGISTRUJTE SE PROSÍM ZNOVU.... DŮLEŽITÝ ČLÁNEK!!!!

27. července 2011 v 15:28 | Konoha Tým

Důležitý Oznam! Všichni přečíst!


Jak už názec předpovídá.... PŘESOUVÁME SE! Udělali jsme Blog, kde jsou všechny Vesnice, Akatsuki a další Organizace! Pokud chcete být nadále ve Virtuální Konoze, Zaregistrujte se tam prosím znovu.... Jenže teď už nemusíte být ani v Konoze.... Můžete si vybrat jinou Vesnici.... Do Akatsuki se opět může až na hodnosti Jounin.
Dufáme, že se vás tam zapíše hodně.

http://Ninja-no-Sekai.blog.cz/

Registrace

Nalezeno tělo Shinjiho Ryugy

23. července 2011 v 20:19 | Konoha Tým
Dnes, kolem 18. hodiny se našlo tělo Shinjiho Ryugy. Držel Kunai se vzkazem "Nemam čas na tenhle otravnej život". Jeho tělo bylo pořezané na 80%, takže ani zkušený Medik by ho hned po tom, co by se pořezal neuzdravil. Na následky zraňení a vykrvácení zemřel a nyní, místo něj, do Týmu 1 nastupuje Nana Osaki. Všem Blýzkým upřímnou soustrast a doufáme, že jeho Tým mezi sebe Nanu přijme.

Nano, hodně štěstí s novým Týmem.

Tým 1 Kompletní

22. července 2011 v 17:54 | Konoha Tým
Tým 1 je Kompletní se všemi 5 Členy. Proto už má možnost plnit Týmové MISE. Každý člen si může nějakou Misi vybrat a zapsat jí sem, dolu pod článek. Váš Sensei se pak rozhodne a spolu se domluvíte, jakou Misi budete dělat. Sensei má povinost na váš E-mail napsat, jakou Misi budete dělat a jakou dobu na to máte. Pokud do danného Limitu někdo z Vašeho Týmu Misi nepošle, Mise nebude splněná, vy nedostanete Zkušenosti a budete jí muset plnit znovu, ale ne se stejným textem.

Takže, Týme 1! Můžete začít vybírat Mise a zapisovat je sem. Váš Sensei Neshi Washio se rozhodne a pak vám na E-mail pošle zprávu, jakou z uvedených Misí si vybrala. Hlídejte si E-maili!

Začínáte v Konoze... Budoucnost je na Vás

18. července 2011 v 20:21 | Konoha Tým
Každý tady začíná v Konoze. Ale přesto tu je Organizace Akatsuki a Speciální Jednotka ANBU. Co když tam chci. Jak se tam dostanu?

Video - Konoha - By Akemi Matsui and Lyuku Siuyu

18. července 2011 v 18:51 | Konoha Tým
Takže, Akemi a Lyuku nám vytvořili video.
Je to Trochu blbě Uložený. Video má něco přes 3 Minuty, ale uložilo se to jako 7 Minutové Video. Takže až se zobrazí černá obrazovka. Dál už nic není.

Vzkaz od Akemi a Lyuka: Snad se Líbí

Nová Akatsuki Skrýš

16. července 2011 v 17:48 | Konoha Tým
A je to tady, pro Akatsuki se vytvořila nová Skrýš! Je přímo v Konoze!
Tento článek slouží k Orientaci ve Skrýši a aby jste věděli kde je. Samozdřejmě to slouží pro členy Akatsuki. Obyvatelé Konohy s tím nemají nic co dělat. Proto je poprosím, aby si tohle nečetli.

Plánek také slouží, až se bude psát Povídka o této Konoze. Budou v ní vystupovat všichni hráči této Konohy a tak potřebujeme, aby jste věděli kde, co a jak vypadá. Na té Povídce nám samozdřejmě může pomoci každý, přihlášený uživatel.

Co jsme zač?

26. června 2011 v 10:27 | Konoha Tým
K čemu tento Blog slouží?
Chtěli by jsme tu seskupit co nejvíce Otaku a především NarutoFilů. Chtěli by jsme, aby jsme se navzájem poznali, popovídali a další takové věci.
Budeme pro vás připravovat Soutěže, FanFiction, Hry a spoustu dalších aktivit.
Budeme rádi, když na svoje Stránky dáte odkaz na tento Blog. Nebo si rovnou ZDE vyměňte Ikonky/Bannery/Buttonky.

Samozdřejmě sem můžete přidávat svůj obsah a to, že nám ho pošlete na E-mail a nebo podle Tohoto Návodu se stát SpoluAdminem.

Aby jsme se mohli poznat, tak tu bude Registrace do Klubu Otaku kde budou různé Otázky na to, co máte rádi, na co se koukáte, co vás nejvíce zaujalo a spoustu dalších otázek.
Klub bude udělaný jako Virtuální Konoha, takže budete rozděleni do Různých Týmů a spolu budete dělat ty soutěže.
Snad se vás hodně zapíše a vaše Aktivita tu bude každým dnem vyšší a vyšší.

Budeme rádi za všechnu Vaší Aktivitu. :)

Washio Neshi =^^=
 
 

Reklama