Začínáte v Konoze... Budoucnost je na Vás

18. července 2011 v 20:21 | Konoha Tým |  Oznamy
Každý tady začíná v Konoze. Ale přesto tu je Organizace Akatsuki a Speciální Jednotka ANBU. Co když tam chci. Jak se tam dostanu?

Pokud už jsi se Zaregistroval/a, tak sis mohl/a všimnout, že začínáš v Konoze. Ano, začínáš v Konoze, jako Student Akademie se svým, novým Týmem.
Ale říkal někdo něco, že v Konoze musíš zůstat? NE!
Postupem času budeš získávat Hodnosti. Začínáš jako Student Akademie, po zkoužkách, pokud je zvládneš budeš Genin, pak Chuunin a pak si můžeš vybrat. Jsou 3 Typy Cest.
  1. Pokračování: Staneš se Jouninem, pak vycvičíš svůj Tým.
  2. ANBU: Přestoupíš do ANBU, kde se pak můžeš stát Elitním ANBU
  3. Akatsuki: Opustíš Konohu, staneš se Nukeninem (Hledaným Ninjou) a přidáš se k Akatsuki.
Všechny tyto Cestny jsou k Dispozici pro všechny, kdo má Minimální Hodnost Chuunin. Pokud složíš následující zkoušku, budeš si moct vybrat. Jounin - ANBU - Akatsuki

Doufám, že ti je jasný, že když se přidáš k Akatsuki, už není cesty zpět. Pokud se staneš Jounine a vycvyčíš svůj tým. Pak můžeš jít do ANBU nebo do Akatsuki. Pokud se staneš ANBU, pak Elitním ANBU, můžeš jít do Akatsuki.
Nejlepší cesta je, když se staneš Jouninem - Vycvičíš Svůj Tým - Půjdeš do ANBU - Staneš se Elitním ANBU - Půjdeš do Akatsuki.
Je to Nejlepší cesta, protože za sebou budeš mít hodně Misí, Zkušeností, Bojů, Technik, Jutsu,.... Budeš doslova Silný/Silná.

Já Sama jako Hokage jsem si to taky takhle zažila, ale bylo to trochu jinak. Začala jsem v Konoze a zkončila v Akatsuki, ale pak jsem se v Krizi vrátila do Konohy, to mi bylo 9 let a stala jsem se Hokage.
Akemi měla to samé, ale v Akatsuki zůstala. Vlastně proč ne, když ho na moje Požádání založila.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.