Nová Akatsuki Skrýš

16. července 2011 v 17:48 | Konoha Tým |  Oznamy
A je to tady, pro Akatsuki se vytvořila nová Skrýš! Je přímo v Konoze!
Tento článek slouží k Orientaci ve Skrýši a aby jste věděli kde je. Samozdřejmě to slouží pro členy Akatsuki. Obyvatelé Konohy s tím nemají nic co dělat. Proto je poprosím, aby si tohle nečetli.

Plánek také slouží, až se bude psát Povídka o této Konoze. Budou v ní vystupovat všichni hráči této Konohy a tak potřebujeme, aby jste věděli kde, co a jak vypadá. Na té Povídce nám samozdřejmě může pomoci každý, přihlášený uživatel.

Na Pohled obyčejná Konoha...
Ale co se skrývá za Skálou Hokagů? Je tam starý, opuštěný sklad, ve kterém je tajná cesta do Skrýše Akatsuki. Dveře se otevřou pouze, když zaregistrujou Prsten člena Akatsuki. Do Skladu normálně vejdete, ale vchod do Skrýše nenajdete a ani neotevřete.
Hned za tajnými dveřmi je společenská místnost, pak je chodba s 12 pokojema. Jídelna s Kuchyní je za chodbou s pokojema. A kam chodit cvičit? Na Velké nebo malé cvičiště za Jídelnou, rozděleny chodbou, která vede až pod Konohu. Na chodbě najdete Kancelář Akemi. Když se tou chodbou vydáte dál, dorazíte na křižovatku. Rovně se dostanete do Budovy Hokage a doleva se dostanete do Klanové Vili Washio, Hokage Konohy.

Staré Skladiště:
Klikni pro zvědčení
Plánek:
Klikni pro zvědčení
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.