Akemi Matsui

14. července 2011 v 19:58 | Konoha Tým |  Členové

 • Jméno: Akemi
 • Příjmení: Matsui
 • Pohlavý: Žena - Holka
 • Datum Narození: 5.6.
 • Věk: 14. let
 • Klan: Matsui
 • Vlastnosti Klanu: Ovládat kameny,zlato,stříbro,diamanty a další...
 • Povaha: Jsem trhlá,usměvavá,hyperaktivní, tvrdohlavá,líná a velmi náladová.Mám moc ráda fialovou a černou barvu a ráda si hraji se svojí Kekkei Genkai a vyrábím si tak různé šperky,kunaie,katany a všecko možné.
 • Minulost a něco o mě: Jsem sirotek a k tomu z rodiny s tak dlouhou minulostí.Moji rodiče byli zabiti s bojem s Kyubim. Měla jsem starší sestru, ale tu zabili jedna ninjové ze Zvučné a od té doby nenávidím ninji ze Zvučné, neboď sestra byla moje velká opora v životě. Ikdyž jsem zůstala sama a stala se sirotkem nezůstala jsem být usměvavá a hyperaktivní, neboď jsem poslechla slova své sestry.
  V svých 8 letech si mě vzal Hokage a dal mě k jedné rodině,kteří patří do mého klanu. Ze začátku jsme si nesedli s jejich synem Emmetem,ale potom co mi jednou zachránil život jsme se skamarádili a jsme správná rodina.Bohužel potom měla Konoha nějaké problémy a na přání Hokage jsem opustila Konohu a založila Akatsuki.Jen já a Hokage víme,že jsme spojenci.Se svou skupinou útočíme na ostatní vesnice.Pomocí své Kekkei Genkai jsem Hokage vyrobila speciální prsteny a sobě jsem si vyrobila prsten,kterým mohu kohokoliv zhypnotizovat,ale mě nemůže nikdo zhypnotizovat.Také jsem vyrobila dvě spiciální katany pro sebe a pro Hokageho,které rozřežou všechno a nic je nepoškodí.Zničit je můžu jen já.
 • Používám hlavně oheň,genjutsu a tyhle techniky:
  Soushouryuu(Vyvolání dvojitých draků,použiji dva svitky, které se obtočí kolem mě do velké výšky a vytvoří velký počet zbraní, které můži ovládat pomocí strun)
  Magen:Jigoku Kouka no Jutsu(Démonická iluze: Technika sestupu do pekla,toto genjutsu vytvoří iluzi ohně, který spadne z nebe všude kolem začne hořet)
  Shikei Seppun(Poprava polibkem,toho jutsu vysaje z protivníka jeho chakru a životní sílu)
  Ninpou:Kyoukai Sai(Maximální řezání,toto jutsu pošle na nepřítele okvětní lístky vytvořené ze střelného prachu (ty se točí kolem nepřítele) a začnou iluzi (domysli si sama co se pak stane)).
  Katon:Goukakyuu no Jutsu(Technika velké ohnivé koule,člověk, který chce provést toto jutsu, potřebuje velké množství chakry. Pokud uživatel tuto techniku použije, tak z jeho úst vystřelí velkou ohnivou kouli. Tuto techniku nejčastěji používají chuuninové z Listové.)
  Katon:Hibashiri(Rychlý oheň,toto jutsu vytvoří okolo nepřítele oheň. Používá se v kombinaci s větrným jutsu, kdy vytvoří ohnivé tornádo nebo prostě zvetší množství ohně letícího na nepřítele)
  Fuuton:Reppushou(Vzdušný vír,toto jutsu usměrňuje průdění vzduchu a upravuje ho do podoby víru kterým je protivník zasáhnutý)
  Kawarimi Sakura genjutsu(Únikové genjutsu okvětních lístků,pokud jsem terčem útoků,sformuji ruční pečetě a vytvořím iluzi.Mé tělo se rozpadne na velký počet,růžových okvětních lístků.Tyto lístky následně matou a zastírají zrak nepříteli.Já se mezitím buď schovám,nebo uteču)
 • Suzu no Oto(Zvuk zvonků,Hodím jehly, které mají na sobě zvonky, které se dají ovládat strunami.Drží struny v ruce. Pomocí strun zvonky rozhýbU a ty začnou vysílat zvláštní frekvenci. Tato frekvence se dostane do soupeřova mozku a způsobuje mu iluze. Bohužel ucpání ucha nezabrání iluzi proniknout. Iluze způsobuje to, že soupeř mě vidí několikrát. Je to velmi nebezpečné, protože soupeř, když hodí kunai, tak neví jestli se trefil správně a pak díky iluzím může být poražen.)
Moje katana Tisíce bouří
Prsten Temna

Techniky a Jutsu

Japonský NázevČeský NázevCo to udělá
Fuuton:ReppushouVzdušný vírToto jutsu usměrňuje průdění vzduchu a upravuje ho do podoby víru kterým je protivník zasáhnutý.
Katon:Goukakyuu no JutsuTechnika velké ohnivé kouleČlověk, který chce provést toto jutsu, potřebuje velké množství chakry. Pokud uživatel tuto techniku použije, tak z jeho úst vystřelí velkou ohnivou kouli.
Katon:HibashiriRychlý oheňToto jutsu vytvoří okolo nepřítele oheň. Používá se v kombinaci s větrným jutsu, kdy vytvoří ohnivé tornádo nebo prostě zvetší množství ohně letícího na nepřítele.
Kawarimi Sakura genjutsuÚnikové genjutsu okvětních lístkůPokud jsem terčem útoků,sformuji ruční pečetě a vytvořím iluzi.Mé tělo se rozpadne na velký počet,růžových okvětních lístků.Tyto lístky následně matou a zastírají zrak nepříteli.Já se mezitím buď schovám,nebo uteču.
Ninpou:Kyoukai SaiMaximální řezáníToto jutsu pošle na nepřítele okvětní lístky vytvořené ze střelného prachu (ty se točí kolem nepřítele) a začnou iluzi (domyslete si sami co se pak stane).
Magen:Jigoku Kouka no JutsuDémonická iluzeTechnika sestupu do pekla,toto genjutsu vytvoří iluzi ohně, který spadne z nebe všude kolem začne hořet
Shikei SeppunPoprava polibkemToho jutsu vysaje z protivníka jeho chakru a životní sílu
SoushouryuuVyvolání dvojitých drakůPoužiji dva svitky, které se obtočí kolem mě do velké výšky a vytvoří velký počet zbraní, které můži ovládat pomocí strun
Suzu no OtoZvuk zvonkůHodím jehly, které mají na sobě zvonky, které se dají ovládat strunami.Drží struny v ruce. Pomocí strun zvonky rozhýbU a ty začnou vysílat zvláštní frekvenci. Tato frekvence se dostane do soupeřova mozku a způsobuje mu iluze. Bohužel ucpání ucha nezabrání iluzi proniknout. Iluze způsobuje to, že soupeř mě vidí několikrát. Je to velmi nebezpečné, protože soupeř, když hodí kunai, tak neví jestli se trefil správně a pak díky iluzím může být poražen.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.